Ubierz okno w stylowe zasłony

Firma B.M. Polska wprowadziła do sprzedaży wyjątkową kolekcję tkanin zasłonowych holenderskiego koncernu Bernard Reyn bv. Eleganckie materiały marki Bernard stanowią efektowną dekorację okien w domowych wnętrzach.

Zasłony są nieodłącznym elementem wyposażenia większości klasycznie urządzonych wnętrz. Poza walorami dekoracyjnymi pełnią one funkcje stricte użytkowe. Pomagają skutecznie chronić naszą prywatność, a także pozwalają regulować ilość światła w pomieszczeniu. Ponadto, krój zasłon ma niebagatelne znaczenie dla optycznego postrzegania pokoju. Proste, długie zasłony sięgające samej podłogi, czynią salon wizualnie wyższym. Krótsze, fantazyjnie upięte na wysokości parapetu, sprawiają, że pomieszczenie wydaje się być większe.

Dopełnieniem kroju jest wybór rodzaju tkaniny, jej kolorystyki i stylistyki. Tutaj mamy do czynienia z bardzo szeroką gamą możliwości, o czym świadczy np. oferta tkanin zasłonowych firmy Bernard Reyn bv, która liczy ponad 200 wzorów.

Zasłony od Bernarda Reyna

Okno ze stylowymi zasłonamiBernard Reyn bv to uznany holenderski producent tkanin dekoracyjnych (zasłonowych, jak i obiciowych), który swoje produkty sprzedaje pod dwoma znanymi na całym świecie markami Bernard i Reynaldo. Materiały sygnowane tymi markami eksportowane są do ponad 40 krajów na 5 kontynentach. Szczególne miejsce w portfolio firmy zajmują tkaniny zasłonowe, które charakteryzuje bogata stylistyka i kolorystyka oraz najwyższa jakość użytych do produkcji surowców.

Z materiałów marki Bernard można uszyć zarówno subtelne zasłony o stonowanym wzornictwie, jak i efektowne kotary, które będę głównym elementem dekoracyjnym salonu. Z kolei oferta marki Reynaldo obejmuje głównie materiały obiciowe do dekoracji mebli.

Firma Bernard Reyn bv oferuje bardzo szeroki wybór tkanin poliestrowych i poliestrowo-bawełnianych. Na uwagę zasługują materiały z dodatkiem wiskozy, które cechują doskonałe właściwości higieniczne i antyseptyczne. Z myślą o wyjątkowo eleganckich wnętrzach zaprojektowana została linia ekskluzywnych materiałów z dodatkiem jedwabiu. Wybrane wzory materiałów marek Reynaldo i Bernard pokryte zostały teflonem, dzięki czemu charakteryzuje je podwyższona odporność na zabrudzenia i działanie wody. W ofercie firmy Bernard Reyn bv są tkaniny o zróżnicowanej gramaturze, od delikatnych materiałów o wadze 240 gramów na metr bieżący, po bardzo grube o wadze 840 gr./mb.

Dodaj komentarz