Poszerzenie NP 328

Montaż drzwi, zwłaszcza przesuwnych i balkonowych, nierzadko sprawia nam wiele problemów. Brak właściwego podparcia drzwi, powstawanie mostków termicznych czy niewłaściwa izolacja niejednemu spędziły już sen z powiek. Teraz, dzięki poszerzeniu NP328, nowości w ofercie firmy OknoPlus, te nieprzyjemne kwestie odejdą w niepamięć.

Własny dom to marzenie wielu z nas. Marzenie piękne, jednak jego realizacja wiąże się zawsze z wieloma obowiązkami, stresem i kosztami. Zanim bowiem przejdziemy do części najprzyjemniejszej – wyboru koloru ścian, mebli i dekoracji, należy przetrwać czas budowy. Montaż drzwi zewnętrznych czy balkonowych to proces, który odbywa się właśnie w tym najgorętszym momencie, jeszcze przed dokonaniem wylewki. Warto zatem poświęcić mu trochę uwagi i skorzystać z rady firmy OknoPlus, która zaleca montaż drzwi z zastosowaniem usztywniającego dół konstrukcji profilu NP 328.

NP 328 firmy OknoPlus – dlaczego warto?

NP 328, nowość w ofercie firmy OknoPlus, to specjalny profil poszerzający, który pozwala powiększyć wysokość profilu ościeżnicy drzwi. Montuje się go od spodu ościeżnicy, a docelowo „zatopiony” jest w kolejnych warstwach wylewki. Jego głównym zadaniem jest zapewnienie drzwiom większej stabilności. Profil, w przeciwieństwie do standardowo stosowanych przez montażystów drewnianych klocków, zapewnia prawidłowe podparcie na całej szerokości konstrukcji. Co więcej, poszerzenie NP 328 eliminuje również problemy wynikające z powstawania mostków termicznych. W okolicach drzwi zewnętrznych bardzo często powstają bowiem miejsca o słabych własności termoizolacyjnych. Zastosowanie dostępnego w ofercie firmy OknoPlus poszerzenia NP 328 minimalizuje niekontrolowaną utratę ciepła i w związku z tym eliminuje także problem związany ze skraplaniem się pary wodnej na szybach i ścianach. Warto dodać, że wszytko to wiąże się również ze znaczną obniżką przyszłych kosztów związanych z poprawnym wyizolowaniem wnętrz od zewnętrznej strony domu.

NP 328 – połączenie funkcjonalności i estetyki

Poszerzenie NP 328 firmy OknoPlus, poza wysoką funkcjonalnością, wyróżnia się także estetyką. Decydując się na zastosowanie tego profilu zyskujemy bowiem gwarancję, że nie uszkodzimy niczego podczas lania wylewki, ani też nie ubrudzimy progu czy drzwi. Po ostatecznym zamontowaniu drzwi wejściowych, przesuwnych czy balkonowych będziemy mogli cieszyć się nienagannym, eleganckim wyglądem całego pomieszczenia.

Montaż drzwi to jedna z najważniejszych kwestii w procesie budowania domu. Z tego też względu należy zadbać, by był on przeprowadzony prawidłowo i z najwyższą starannością. Rekomendowany przez profesjonalistów profil poszerzający NP 328 z oferty OknoPlus nie tylko ułatwia nam to zadanie, ale także zapewnia stabilność, prawidłową izolację i estetykę.

Dodaj komentarz