Piana Tytan Professional Low Expansion

Piana Tytan Professional LOW EXPANSION to wysokiej jakości piana pistoletowa przeznaczona do profesjonalnego montażu stolarki okiennej i drzwiowej.

low-expansionsNajważniejszą zaletą piany LOW EXPANSION jest jej bardzo mały przyrost objętości oraz efektywna niskoprężna formuła, co sprawia, że można ją precyzyjnie aplikować, a ryzyko wypaczenia ościeżnic, jest wyeliminowane.

Niskoprężna piana pistoletowa Tytan Professional LOW EXPANSION przeznaczona jest dla profesjonalistów zajmujących się montażem stolarki okiennej i drzwiowej. Poza montażem stolarki może być stosowana przy wypełnaniu szczelin, izolacji cieplnej sieci wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, przy montażu i izolacji paneli ściennych, blach falistych i dachówek, itp. Tytan Professional LOW EXPANSION znajduje też zastosowanie przy wygłuszaniu i uszczelnianiu ścian działowych, kabin samochodowych oraz przy łączeniu elementów w konstrukcjach szkieletowych.

Jej bardzo niski przyrost (30%-60%) umożliwia precyzyjną aplikację i kontrolowane wypełnianie szczelin. Pozwala to montażyście na oszczędności związane z unikaniem niepotrzebnych strat produktu. Z drugiej strony produkt daje komfort związany z bezpieczeństwem pracy, ponieważ nie wypacza profili okiennych i drzwiowych. Piana Tytan Professional LOW EXPANSION charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością z opakowania, bo aż 55 litrów, a jej doskonała, jednorodna struktura wpływa na lepszą izolacyjność termiczną i akustyczną oraz większą przyczepność do materiałów budowlanych.

Dane techniczne:

  • Przyrost objętości (post-ekspansja): 30%-60%
  • Wydajność: 55 l z opakowania
  • Izolacyjność akustyczna: 60 dB (certyfikat Rosenheim)
  • Czas kożuszenia: ≤ 10 min
  • Czas wstępnej obróbki: ≤ 40 min
  • Temperatura aplikacji: od +5 ⁰C do +30 ⁰C
  • Termin ważności: 18 miesięcy

Dodaj komentarz