Oczyszczanie powietrza w domu przy otwartym oknie?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów w Unii Europejskiej. Wszystko to spowodowane jest w głównej mierze rozwojem firm, zwiększoną ilością aut, a także węglem, który wśród stałych surowców energetycznych ma największe znaczenie.

Ciężko jest mówić o szybkiej i diametralnej poprawie. Oczywiście w ostatnich latach ekologiczne rozwiązania stają się coraz bardziej rozpowszechniane, jednak aby całkowicie zniwelować zagrożenie potrzeba wielu lat.

Największą bolączką jest oczywiście smog, który występuje w szczególności w okresie jesienno-zimowym. Panuje na dworze, ale także przedostaje się do naszych domów i mieszkań, np. w chwili wietrzenia. Ciężko jest sobie wyobrazić sytuację , w której w ogóle nie otwieramy okien, dlatego też warto zaopatrzyć się w urządzenie, które w odpowiedni sposób niweluje szkodliwe skutki zanieczyszczonego powietrza.

Sharp oczyszczacz z funkcją nawilżania

Oczyszczacze powietrza to najlepszy z możliwych sposobów na skuteczną filtrację we własnym domu. Oczywiście najlepiej będzie jeśli oczyszczacze będą pracować w każdym pomieszczeniu, jednak już jeden odpowiednio dopasowany model pozytywnie wpływa na jakość powietrza, szczególnie w pomieszczeniu w którym jest umieszczony.

W branży oczyszczaczy powietrza japoński Sharp wiedzie prym. Jest to spowodowane w głównej mierze wysoką skutecznością urządzeń, wyposażeniem w najlepsze filtry, cichą pracą, czy dużą funkcjonalnością.

W przypadku Sharp nietrudno znaleźć Sharp oczyszczacz z funkcją nawilżania, zostały w nią wyposażone modele z serii KC, jak bardzo często wybierany Sharp KC-A40EUW oczyszczacz powietrza. Funkcja nawilżania sprawia, że zyskujemy urządzenie 3 w 1, które skutecznie filtruje powietrze, nawilża je i jonizuje.

Sharp KC-A40EUW oczyszczacz powietrza- otwórz okno nawet w okresie występowania smogu

Na dworze smog, a w mieszkaniu duszno i przydałoby się porządne wietrzenie. Korzystając z sharp oczyszczacza z funkcją nawilżania możemy bez obaw wietrzyć pomieszczenia, nawet wówczas gdy na dworze unosi się smog. Sharp KC-A40EUW oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania nadaje się do powierzchni nieprzekraczającej 26 m2. Filtruje powietrze wielostopniowo przy wykorzystaniu: filtra wstępnego, węglowego, HEPA, nawilżacza, a także jonizatora w Technologii Plasmacluster. Do jego zalet na pewno należy zaliczyć praktycznie bezobsługową pracę, dzięki trybowi automatycznemu,w którym oczyszczacz samodzielnie dobiera poziom oczyszczania do panujących warunków, a także dużemu pojemnikowi na wodę nie trzeba często go uzupełniać, wszystko to sprawia, że użytkownik nie musi za wiele robić korzystając z tego urządzenia. Dzięki cichej pracy sprawdzi się również pokoju dzieci, czy sypialni. To urządzenie bezpieczne, co potwierdza certyfikat PZH a także skuteczne w walce z alergenami co z kolei potwierdza certyfikat Seal of Approval of The British Allergy Foundation.

Sharp KC-A40EUW oczyszczacz powietrza z nawilżaczem, znajdziemy w profesjonalnych sklepach, w których jego cena wynosi ok. 1599 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz