Modny akcent nad oknem

Śnieżna biel, ognista czerwień i głęboka czerń – to trzy wyraziste oblicza karnisza Quadrato marki Mardom. Kolekcja dostępna jest m.in. w sieci Black Red White. W prostej geometrycznej bryle karniszy Quadrato kryją się jedna lub dwie szyny.

Dzięki regulowanym otwartym od dołu wspornikom, karnisz pozwala na pełną swobodę ruchu przy przesuwaniu zasłon i firan (ruchu firan nie blokują wsporniki, a ich odległość od okna i parapetu ustawiamy własnoręcznie). Wygoda i ergonomia tego rozwiązania przyniosły Quadrato m.in. tytuł Jakość Roku 2008 oraz rekomendację Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w roku 2010. Designerską ciekawostką są lśniące stalą magnetyczne szyldy, maskujące śruby w miejscu montażu wspornika do ściany. Cena: 195,90 PLN za karnisz pojedynczy o długości 160 cm.

Drugim modelem karnisza dostępnym w modnej czarno-czerwono-białej kolorystyce, jest Cuadro. Wizualnie odrobinę smuklejszy, w wersji podwójnej składa się z równoległych, bliźniaczych profili (podczas gdy w Quadrato obie prowadnice na żabki mieszczą się w jednym szerszym drewnianym elemencie). Optymalny do pomieszczeń, które mogłyby zostać przytłoczone przez masywniejszy karnisz. Już od 109 PLN za karnisz pojedynczy o długości 160 cm w sieci Leroy Merlin.

Modny akcent nad oknem wybór

Modny akcent nad oknem akcesoria

 

Modny akcent nad oknem przykład

Modny akcent nad oknem domowym

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *