Klamka okienna Exclusive – ekskluzywna biżuteria dla okna

Klamka Exclusive – nowość w ofercie OknoPlus – to najwyższej klasy biżuteria okienna. To drobiazg, który idealnie współgra z klamkami u drzwi, karniszami w salonie, bateriami w łazience czy kuchennym okapem. Nowa klamka Exclusive to mała rzecz o wielkich możliwościach…

Detal na kobiece oblicze wnętrza

Kto by pomyślał, że kobieta i wnętrze domu mają ze sobą tak wiele wspólnego. Tajemną prawdę odkrył OknoPlus – aby zadowolić oboje, potrzebne są drobiazgi o wielkim znaczeniu. To magiczne detale sprawiają, że twarz kobiety budzi subtelny uśmiech. Za sprawą ich mocy rozkwitnie i wnętrze naszego domu. Firma OknoPlus proponuje w tym względzie rozwiązanie wyjątkowe – klamkę okienną Exclusive. Ta wyrafinowana biżuteria wnętrza skupia w sobie klasę i technologiczną jakość. Działa na wnętrze tak, jak czułe słówka na kobiecą duszę. Dostępna wyłącznie w ofercie OknoPlus klamka Exclusive doda klasy i przyprawi szykiem nasze wnętrza, a w dodatku otworzy i zamknie każde okno.

Mosiądz i stal – szlachetny taniec światła

Kobieta ubrana w klejnoty i zapach kusi najbardziej. Podobnie pomieszczenie jest atrakcyjne, gdy smaku dodają mu ekskluzywne detale. W przypadku klamki Exclusive z oferty OknoPlus kolor i faktura materiału są sprawami kluczowej wagi. To dzięki nim klamka Exclusive błyszczy jak królewski klejnot, dodając wyeksponowanym oknom szlachetności. Ne jej design składa się modne połączenie klasycznego, opływowego kształtu z szykownym blaskiem szlachetnych metali. Mosiądz oraz wysokiej jakości stal przyciągają promienie światła, które mogą tutaj bezkarnie odbijać się, błyszczeć i zachwycać. Tak jak piękna kobieta nie może obyć się bez biżuterii, tak okna w salonie nie wyeksponują swojej niezwykłości bez nowej klamki OknoPlus. Klamka Exclusive buduje ekskluzywny klimat wnętrza i przyciąga spojrzenia gości, stanowiąc najwyższej klasy biżuterią okienną.

Exclusive niejedno ma imię

Klamka Exclusive sprosta wymaganiom nawet najbardziej kapryśnych przestrzeni. Mogą się o tym przekonać zwolennicy tradycyjnego stylu w aranżacji wnętrz, jak również admiratorzy prostoty i minimalizmu. W ofercie firmy OknoPlus dostępne są dwa modele klamek Exclusive. Mosiądz w barwie srebra łączony jest jednolicie ze stalą w kolorze srebrnym lub złotym. Dzięki temu idealnie skomponujemy klamkę z oknami i aranżacją pozostałej części pomieszczenia. Klamka Exclusive w kolorze srebrnym pasuje do wnętrz minimalistycznych, drugi model – o złotym blasku – doskonale dobierze się w parę z oknami w kolorze drewna, które najczęściej mają okucia w szlachetnej barwie złota. Będzie także idealnie współgrać z innymi elementami ze stali szlachetnej, takimi jak: karnisze, pochwyty meblowe, baterie łazienkowe i kuchenne, okapy oraz klamki drzwiowe. Dzięki harmonii tych dodatków nasze otoczenie stanie się bardziej świetliste.

Klamka Exclusive – ponad czasem i przestrzenią

Modele klamki okiennej Exclusive są ucieleśnieniem marzeń wszystkich, którzy cenią dekoracyjną moc detali znajdujących się w pod ich dachem. W fantazji o pięknie nie można zapomnieć o znaczeniu trwałości. Wszak prawdziwe klejnoty przez setki lat zdobiły koronowane głowy Europy, aby uczynić ich majestat jeszcze większym. Klamka Exclusive, dostępna wyłącznie w ofercie OknoPlus to wyrób firmy znanej ze swej solidności i precyzji. Odlewana ze stopów metali lekkich stanowi rozwiązanie, które cieszy przez lata. Dzięki temu mogą cieszyć nasze oczy, zupełnie jak królewskie klejnoty – przez pokolenia.

Biżuteria na ciele kobiety roztacza blask, kusi subtelnym czarem. Kobiecą naturę ma też przestrzeń domu – wymaga dbałości o szczegóły i nie pogardzi klejnotami. Tym zadaniom sprosta nowa ozdoba wnętrza dostępna wyłącznie w ofercie firmy OknoPlus – klamka okienna Exclusive, która emanując ekskluzywnym pięknem zachwyci zmysły domowników i gości.

Dodaj komentarz