Drzwi przesuwne Patio Doors

System przesuwny z PVC Patio Doors pozwala on na tworzenie wielkowymiarowych przeszkleń z drzwiami jednoskrzydłowymi lub dwuskrzydłowymi. Wysokiej klasy bieżnia i solidne okucia zapewniają lekkie i swobodne otwieranie drzwi. Jednocześnie czterozaczepowy mechanizm blokujący gwarantuje bezpieczeństwo użytkownikom.

Patio Doors to nowoczesny system z PVC firmy Spectus umożliwiający wykonywanie bardzo dużych przeszkleń z drzwiami przesuwnymi. Sprawdza się jako drzwi tarasowe oraz do ogrodów zimowych. W zależności od potrzeb i możliwości architektonicznych budynku producent oferuje konstrukcje dwu, trzy i cztero kwaterowe z drzwiami jednoskrzydłowymi lub dwuskrzydłowymi. Maksymalne wymiary pojedynczego skrzydła Patio Doors to 3 m szerokości i 2,20 m wysokości, co pozwala na stworzenie komfortowego wyjścia na taras czy do ogrodu. Sprawdzony system zamykania zapewnia zwiększone bezpieczeństwo i uniemożliwia wyważenie skrzydła z ramy. Drzwi przesuwne dostępne są w bogatej gamie oklein, od jednokolorowych z palety RAL po odcienie imitujące naturalne drewno.

Drzwi przesuwne Patio Doors przekrójWygodne w użytkowaniu

Drzwi tarasowe Patio Doors otwierają się poprzez przesuwanie po bieżni skrzydeł względem siebie lub nieruchomych kwater. Skrzydło ruchome może zostać wykonane jako zewnętrzne, przesuwane od strony elewacji, lub wewnętrzne. Dzięki sposobowi otwierania drzwi odsłaniają szerokie przejście, a jednocześnie nie zabierają zbędnej przestrzeni w pomieszczeniu i nie ograniczają swobody aranżacyjnej. O ich funkcjonalności świadczy także łatwość i lekkość przesuwania skrzydła.

  • Patio Doors to odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących rozwiązań efektownych, a jednocześnie komfortowych w użytkowaniu. System firmy Spectus, mimo znacznej powierzchni przeszklonej, nie wymaga użycia dużej siły. Zastosowanie wysokiej klasy stalowej nierdzewnej bieżni i solidnych okuć umożliwia swobodne otwieranie i zamykanie drzwi, a mechanizm jezdny działa bezgłośnie – wyjaśnia Wojciech Bober, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w firmie Spectus.

Zwiększone bezpieczeństwo

System Patio Doors zapewnia kontrolowane odprowadzanie wody ze wszystkich kwater, a przy zastosowaniu odpowiednich pakietów szybowych właściwą ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Ponadto drzwi tarasowe firmy Spectus spełniają standardy bezpieczeństwa dzięki systemowi zamykania, który zapobiega wysunięciu czy wyłamaniu skrzydła z ramy. Składa się na niego czterozaczepowy mechanizm blokujący oraz antywyważeniowy system blokowania skrzydła ruchomego.

Dodaj komentarz