Designerskie stoliki kawowe – te modele sprawdzą się także w Twoim salonie!

Szukasz stolika kawowego do salonu? Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować, sprawdź przygotowane przez nas modele, wśród których czeka wiele modnych propozycji.

W sklepach można znaleźć dzisiaj różnorodne designerskie meble – https://designd10.pl/meble-designerskie.

Na co warto się zdecydować, by wprowadzić do salonu elegancki wymiar i jednocześnie wygodnie z niego korzystać?

Stolik szklany z metalową ramą – idealny do salonu glamour

Gdy urządzasz salon w stylu glamour, w takim przypadku doskonałym wyborem będzie stolik, który wpisze się w jego założenia aranżacyjne. Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest wtedy stolik z metalową ramą, który uzupełniony jest przejrzystym szkłem.

Szklane stoliki glamour mają bardzo efektowny wygląd i świetnie wyglądają w różnych aranżacjach, na przykład przy kanapie, fotelu lub też jako stoliki dostawiane. Można kupić je w wielu wariantach pod kątem ich konstrukcji oraz kolorów ramy – może być ona złota, srebrna, miedziana. Doskonale wyglądają stolik z podstawą w kształcie litery X.

Stolik na wysoki połysk – dopełnienie nowoczesnego wnętrza

Meble wykonane z płyt meblowych wykończonych na wysoki połysk są bardzo popularne w wielu aranżacjach w nowoczesnym stylu. Takie designerskie meble mogą sprawić, że pomieszczenie nabierze eleganckiego, futurystycznego wyglądu.

Najczęściej kupowane są stoliki w kolorach jak biały oraz czarny, na których połysk prezentuje się bardzo efektownie. Można także zamawiać je jako ławy, które mają funkcję rozkładania. Dzięki temu można łatwo przemienić je ze stolika w stół, na przykład na rodzinny obiad albo na przyjęcie.

Stoliki na metalowej ramie w stylu loft – dopełnione drewnianym blatem

Kolejna propozycja dla osób doceniających designerskie meble to stoliki w stylu loft, które wykonane są z użyciem metalowej ramy oraz drewna naturalnego. Dzięki temu zyskują one niebanalny, przemysłowy wymiar.

Stoliki w stylu loft najczęściej wykończone są za pomocą czarne ramy, ewentualnie mają kolor biały. Może być ona prosta, ale także dostępne są modele o nietypowych konstrukcjach. Blat najczęściej wykonany jest z drewna naturalnego lub jego imitacji. Ciekawym wyborem może być także stolik z naturalnym, nieobrobionym plastrem drewna lub też z drewnem łączonym z żywicą.

Obecnie stylowe designerskie meble w wielu wariantach do wyboru można znaleźć już teraz w sklepach internetowych i w salonach specjalizujących się w sprzedaży designerskiego umeblowania. Wśród wielu intrygujących propozycji można znaleźć także te, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach wnętrz.

Dodaj komentarz